U Općini Čađavica potpisani ugovori za financijske potpore studentima i učenicima srednjih škola

Danas (petak) su u prostorijama Općine Čađavica potpisani ugovori između studenata te učenika srednjih škola i općinskog načelnika Mirka Rončevića, koji se odnose na dodjelu financijskih potpora u akademskoj, odnosno školskoj 2020./2021. godini.

Financijsku potporu Općine Čađavica u akademskoj 2020./2021. godini u visini od 500 kuna mjesečno ostvarili su studenti: Emanuela Molnar (Čađavica), Elena Knapić (Zvonimirovac), Ana Mađarević (Noskovci), Mihael Koščak (Zvonimirovac), Marko Nekić (Šaševo), Ivan Nekić (Šaševo), Monika Valpovac (Noskovci), Jelena Schweigert (Čađavica), Josip Matić (Čađavica), Josipa Novosel (Zvonimirovac), Marko Kenjerić (Čađavica) i Dario Alilović (Noskovačka Dubrava).

Popis učenika za sufinanciranje troškova smještaja učenika srednjih škola u učeničke domove u visini od 200 kuna mjesečno: Patricija Sić (Šaševo), Ena Peterfai (Šaševo), Antun Sopjanac (Šaševo), Iva Erdec (Šaševo), Ana Schweigert (Čađavica), Slađan Mršić (Ilmin Dvor) i Anamarija Mesaroš (Noskovci).