Sveti Nikola posjetio i darivao mališane u Čađavici

Pod pokroviteljstvom općine Čađavica, jučer (6. Prosinca) u Mjesnom domu u Čađavici održano je druženje Svetog Nikole i djece vrtićke dobi i djece do 4. razreda osnovne škole. Sveti je Nikola detaljno privjerio kakva su djeca bila tijekom protekle godine, a tijekom razgovora saznao je da su zaista svi bili dobri. A dobru se djecu nagrađuje.

Stoga ih je Sveti Nikola i nagradio.

 

Oduševljenje dolaskom Svetog Nikole nisu mogli prikriti ni stariji ni mlađi.

 

” I ove smo godine u suradnji s osnovnom školom i dječjim vrtićem organizirali podjelu poklona za svu djecu vrtićke dobi i djece do 4. razreda osnovne škole. To nam je već postala tradicija. Drago mi je da je ovo poticaj djeci da budu dobra i za svoju dobrotu budu nagrađena. Općina Čađavica i u budućnosti će osigurati poklone za svoje najmlađe mještane. “rekao je načelnik Općine Čađavice, Mirko Rončević.

 

Skip to content