JAVNI POZIV ZA DOSTAVU PODATAKA

Pozivaju se vlasnici odnosno korisnici građevina na području Općine Čađavica u kojima se nalazi azbest da Općini Čađavica do 20.07.2017. godine, dostave podatke o lokacijama, količinama, vrsti i statusu materijala na kojima se nalazi azbest (sukladno članku 30. stavku 1. Pravilnika o građevnom otpadu i otpadu koji sadrži azbest („Narodne novine“, broj 69/16.).

Prema članku 18. stavku 1. Pravilnika o građevnom otpadu i otpadu koji sadrži azbest („Narodne novine“, broj 69/16.), vlasnik odnosno korisnik građevine u kojoj se nalazi azbest,dužan je, radi planiranja sustava gospodarenja građevnim otpadom koji sadrži azbest, na poziv jedinice lokalne samouprave, u roku određenom tim pozivom, dostaviti podatke o lokaciji građevine, procjeni količine, vrste i statusu materijala za kojeg je izvjesno da će postati azbestni otpad.

Vlasnici, odnosno korisnici građevina na kojima se nalazi azbest, podatke o lokacijama mogu dostaviti osobno, pismeno na adresu: Općina Čađavica, Kolodvorska 2, 33523 Čađavica ili dostavom na e-mail: opcina@opcina-cadjavica.hr.

Obrazac za prijavu vlasnika/korisnika građevina u kojima se nalazi azbest na području Općine Čađavica