Javni poziv za prikupljanje prijava za sufinanciranje troškova smještaja učenika srednjih škola

Pozivaju se učenici srednjih škola s područja Općine Čađavica, a koji su upisani u srednju školu i smješteni su u učeničke domove, da mogu ostvariti pravo na sufinanciranje troškova učeničkog doma.

Za ostvarivanje prava na sufinanciranje učenici se mogu obratiti u Jedinstveni upravni odjel Općine Čađavica, Kolodovorska 2.

Uz zahtjev učenici su obvezni priložiti sljedeće dokumente:

1. Presliku osobne iskaznice ili uvjerenje o prebivalištu,

2. Izvornik potvrde o smještaju u učeničkom domu ili presliku ugovora o smještaju u dom.

Pravo na sufinanciranje troškova smještaja učenika srednjih škola ne mogu ostvariti učenici iz obitelji korisnika stalne pomoći i ostalih pomoći u sustavu socijalne skrbi.

Prijave se primaju najkasnije do 22. rujna 2017. poštom ili osobno na adresu:  OPĆINA ČAĐAVICA, Kolodvorska 2, 33523 Čađavica.

Obrazac zahtjeva je moguće prezeti u Općini Čađavica i na internet stranicama http://www.opcina-cadjavica.hr/dokumentacija/javni-poziv