ministar-medved-cadjavica-1-e1494884092194

Ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved posjetio je Općinu Čađavica

Ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved, u pratnji svog pomoćnika Nenada Križića, saborskih zastupnika Josipa Đakića i Vesne Bedeković, posjetio je Općinu Čađavica gdje se je sastao s načelnikom navedene općine, Mirkom Rončevićem i njegovim suradnicima. Ministar Medved se zahvalio na odličnoj suradnji s Općinom Čađavica koja je uvijek do sada, a tako će biti i ubuduće, skrbila i brinula za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata. O dobroj suradnji, govori i koordinirani rad Ministarstva hrvatskih branitelja o Općine Čađavica po pitanju zahtjeva hrvatskih branitelja u Općini Čađavica, kao i odlične suradnje sa županijskom HVIDR-om, uz obilježavanja važnih obljetnica, sportskih druženja kao i odlaska na Hodočašće Gospi Voćinskoj. (www.vpz.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)