Obavijest – Izdavanje propusnica na području Općine Čađavica

Poštovani,

obavještavamo mještane Općine Čađavica da će se propusnice o napuštanju mjesta prebivališta i stalnog boravka za obavljanje vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja srbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština izdavati na način da se telefonskim putem ( viber, WhatsApp )  ili e-mailom podnese zahtjev koji je potrebno ispuniti i potpisati.

Svi zahtjevi podneseni radnim danom u vremenu od 8-11h biti će obrađeni isti dan, svi ostali idući radni dan. Prilikom podnošenja zahtjeva svi podnositelji zahtjeva biti ćete obaviješteni o vremenu kada mogu doći po isti, odnosno propusnica će se poslati podnositelju zahtjeva telefonskim putem ( viber, WhatsApp )  ili e-mailom.

Prilikom telefonskog podnošenja zahtjeva potrebno je navesti ime, prezime, i razlog izdavanja propusnice.

Prilikom prijave elektronskim putem potrebno ispuniti propusnicu koja se nalazi na stranicama Općine Čađavica.

MOLIMO GRAĐANE DA NAZOVU UNAPRIJED, A ZA IZDAVANJE PROPUSNICE JE POTREBAN  OPRAVDAN RAZLOG

Broj mobitela na koji se predaje zahtjev za izdavanje propusnice:

Zamjenik načelnika Stožera Civilne zaštite Branimir Peterfai: 099/350-8872

POSLODAVCI SU OBAVEZNI OBAVIJESTITI STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE ČAĐAVICA KOME SU I NA KOJE RAZDOBLJE IZDALI PROPUSNICU na e-mail: opcina@opcina-cadjavica.hr

U nastavku: