OBAVIJEST O ISPLATI BOŽIĆNICA

Općina Čađavica poziva mještanke i mještane općine starije od 65 godina koji nemaju osobna primanja po bilo kojoj osnovi, da se jave Jedinstvenom upravnom odjelu općine Čađavica, najkasnije do 18.12.2020., radi isplate božićnice uoči božićnih blagdana. 

Ovaj  način prijave je isključivo radi trenutne epidemiološke situacije. Božićnice će se isplaćivati u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Čađavica. Sukladno Odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, a sa ciljem smanjena mogućnosti zaraze bolešću COVID-19, mole se mještani da se prilikom dolaska u prostorije Općinske uprave pridržavaju nužnih epidemioloških mjera – obavezno korištenje maski za lice ili medicinskih maski, dezinfekcija ruku, te da ulaze jedan po jedan, držeći se propisanog razmaka.

Podatke je moguće javiti na broj telefona: 033 544 340 ili 033 544 254.

Skip to content