75FA4282-B768-44DB-AE76-8BEE239C7415

OPĆINA ČAĐAVICA I PODUZETNICI NA OTVORENJU VIROEXPA 2017.

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske, Andrej Plenković otvorio je 22. Viroexpo – Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2017. , koji je ove godine okupio 587 izlagača iz 27 zemalja.

Svečanosti otvorenja prisustvovali su, uz premijera Andreja Plenkovića, ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić, veleposlanik Republike Češke u RH Nj.E. Vladimír Zavázal, veleposlanik Mađarske u RH Joszef Magyar, veleposlanik Slovačke Juraj Priputen, veleposlanica Republike Srbije Mira Nikolić, saborski zastupnici Josip Đakić, Vesna Bedeković, Ana-Marija Petin, Vladimir Bilek i Mile Horvat, zastupnica u EU parlamentu Dubravka Šuica, državni tajnik Velimir Žunec, pomoćnici ministara Nenad Križić, Snježana Brzica, Ana Mandac, predsjednik Hrvatske obrtničke komore Dragutin Ranogajec, potpredsjednik HGK Ivan Škorić, obnašateljica dužnosti župana VPŽ Sanja Bošnjak sa suradnicima, predsjednik Županijske skupštine VPŽ Josip Novogradec, gradonačelnik Virovitice Ivica Kirin, domaćin sajma-direktor Igor Andrović, gradonačelnici i načelnici s područja Virovitičko-podravske županije.

I na ovogodišnjem Viroexpu predstavila se Općina Čađavica i poduzetnici s područja Općine Čađavica.

Tom prigodom  Predsjednik Vlade Republike Hrvatske, Andrej Plenković zajedno je s ministrom poljoprivrede Tomislavom Tolušićem, direktorom Sajma Viroexpo Igorom Androvićem i okupljenim uvaženim gostima obišao sajam i izlagače.

Na izložbenom prostoru Općine Čađavica dočekao ih je i pozdravio načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević prilikom čega su u kratkom susretu razmijenili nekoliko riječi i pogledali izložbeni prostor.

U sklopu izložbenog prostora Općine Čađavica predstavili su se i Jukić d.o.o., Konta d.o.o., Građevinarstvo Horvat d.o.o. i Lovačka udruga „SOKOL“ Čađavica.