dsc00984-custom

Povodom Dana općine Čađavica otvoren most Zvonimirovac – Suha Mlaka, vrijedan 1.250.000 kuna

Povodom Dana općine Čađavica, njezinih zaštitnika sv. Petra i Pavla, u naselju Zvonimirovac otvoren je most preko rijeke Voćinke vrijedan 1.250.000 kuna. Most spaja naselja Zvonimirovac i Suhu Mlaku, odnosno općine Čađavica i Crnac. Završetkom mosta putovanje između dva općinska sjedišta Čađavice i Crnca skraćeno je za 15-ak kilometara. Most je dugačak 29,5 metara, a širok oko 8 metara s nogostupom s obje strane. Izgradnju mosta financirala je Općina Čađavica uz pomoć Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova EU. Most su uz načelnika Mirka Rončevića, otvorili i saborski zastupnik Josip Đakić te župan Tomislav Tolušić, a blagoslovio ga je čađavački župnik Valentin Halić.

 

 
Skip to content