Tragično preminuo djelatnik Općine Čađavica Branimir Peterfai

U dubokoj tuzi obavještavamo sve sugrađanke i sugrađane da je tragično preminuo djelatnik Općine Čađavica Branimir Peterfai.

Komemorativni skup sjećanja i pokop za sugrađane, prijatelje i znance održat će se u utorak 22. veljače 2022. godine na groblju u Starinu s početkom u 16:00 sati.

Odlukom načelnika Općine Mirka Rončevića dan komemoracije i pogreba, utorak 22. veljače 2022. godine proglašava se Danom žalosti u Općini Čađavica. Dan žalosti označit će se isticanjem zastava Republike Hrvatske i zastave Općine Čađavica na pola koplja na svim zgradama u kojima su smještena tijela državne vlasti i tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, te zgradama u kojima je sjedište ili se obavlja djelatnost pravnih osoba, odnosno u kojima fizičke osobe obavljaju samostalnu djelatnost. Tijekom Dana žalosti neće se održavati događaji sa zabavnim sadržajima. 

Skip to content