Vatrogasci s područja općine Čađavica uspješno položili ispit za specijalnost: rukovanje alatima za tehničke intervencije

Od petka 12.11. do nedjelje 14.11. deset vatrogasaca s područja općine Čađavica su sudjelovali na teorijskom i praktičnom dijelu nastave za usavršavanje za specijalnost: rukovanje alatima za tehničke intervencije. Edukacija se održala u prostorima Javne vatrogasne postrojbe grada Slatine, a istu je predvodio voditelj smjene Javne vatrogasne postrojbe grada Zagreba. Time su vatrogasci općine Čađavica postali još više osposobljeniji za izlazak na tehničke intervencije u prometu. Ono što im još nedostaje jest alat za tehničke intervencije koji se namjerava riješiti iz projekta vatrogasci Tirol- vatrogasci Virovitičko- podravske županije. Ispit su uspješno položili: Zlatko Štefanek, Marinko Štefanek, Miroslav Molnar, Željko Matijaško, Luka Predrevac, Leon Vida, Dalibor Vida, Josip Matijaško, Hrvoje Matijaško i Josip Molnar

Skip to content